Семејна трка
top
logo

Почеток Актуелно Семејна трка

Семејна трка Печати

Во организација на Сојузот на спортови на Скопје, на 26.12.2010 (Недела) со почеток во 13:00 часот се одржa ХУМАНИТАРНА СЕМЕЈНА ТРКА за Среќна Нова 2011 година.

Видео од трката:

{youtube}yaXgg_pyj6I{/youtube}


Детали и информации за трката:

 

 
Банер

Пријатели

Банер
Банер
Банер
Банер

Спонзори

Банер
Банер
Банер

Медиумски спонзори

Банер
Банер
Банер

bottom

Сојуз на Спортови на Скопје.

http://unit-tice.emn.fr/IMG/old-nick.php... vente viagra paris achetez viagra en france http://www.ville-tence.fr/?itemid=712724... achar viagra par internet espagne générique viagra soft
  • viagra achat en belgique prix cialis pharmacy viagra generic
    1. franceviagra generique pas cher en http://www.ncld.org/?cmJ=G3622&cmC=55927... kamagra kautabletten test
    ventolin mg luvox compresse http://www.mp3doctor.com/aleo.php?es=287...
    viagra ou equivalent http://www.periodiques-caraibeamazonie.f... cialis 10 prix